CENNIK

 • Trening personalny* (ok 60 min):
  - dla 1 osoby - 120 - 150 zł,
  - dla 2 osób - 150 - 200 zł.
  * cena zależna jest od lokalizacji oraz ilości wykupionychtreningów. Należy doliczyć opłatę za własne wejście do klubu (można skorzystać z kart multisport / fitprofit)
 • Plan dietetyczny:
  - układany indywidualnie na podstawie ankiety - 100 zł.
 • Plan suplementacji:
  - sposoby dawkowania zakupionych suplementów - 20 zł
 • Plan całościowy:
  -Plan żywienia + p. treningu + suplementacja + porady do planu - 200 zł
 • Konsultacja telefoniczna / emailowa:
  Jednorazowa pomoc w dowolnych kwestiach z dziedziny fitness&wellness. Możliwy dobór suplementacji, ocena żywienia, treningu i wiele innych - 100 zł za 30 - 60 minut.
 • Inne usługi:
  - wspólne zakupy zdrowej żywności, sprzętu treningowego,
  - trening pokazowy na podstawie przyrządów dostępnych w domu klienta, - cena do uzgodnienia.
  Moja istotna uwaga. W mojej pracy uwzględniam wiele istotnych czynników, które wpływają na rezultat mojej współpracy z klientem. Wymieniając  są to m.in.: płeć. waga, wzrost, wiek, aktywność fizyczna, budowa ciała (czyli somatotyp), staż treningowy, rodzaj treningów, grupa krwi, ilość snu, problemy zdrowotne, opis stosowanych wcześniej diet/ farmaceutyków i wiele innych. Przed ułożeniem planu proszę o wypełnienie standardowej ankiety (na dole strony), na podstawie, której buduję jak najbardziej dopasowany pod wskazaną osobę konkretny plan. Produkt finalny wysyłam w formie dokumentu tekstowego doc. oraz pdf. Rozpiska jest przeznaczona na określony cel treningowo-dietetyczny, w praktyce mezocykl. Zazwyczaj okres ten wynosi od 3mc do 4mc. Gotowy plan wysyłam w max 3 dni od wpłynięcia pieniędzy na konto.

Formularz kontaktowy:

Sprawdź mnie również:

Trener personalny McFit, trener osobisty Warszawa, siłownia McFit, trener McFit, trener Warszawa, trener indywidulany, treningi personalne McFit, dobry trener personalny, dietetyk McFit